Bizi Sosyal Medyada Takip Edin

Nasıl Paylaşım Yapabilirim

2 sene önce
608 kez okundu
Nasıl Paylaşım Yapabilirim

www.ytwho.com Bir Video Paylaşım Sitesidir. Özellikle Youtube’da Video Paylaşımları Yapan Youtuberlar Videolarını Ytwho.com Sitesinden’de Paylaşarak İzlenme Sayısını, Abone Sayısını ve Gelirlerini Artırabilmektedir. Bunun İçin Detaylı Açıklama ve Bilgiler Aşağıda Sıralanmıştır.

Üyelik ve Kanal Hesabı Oluşturma:

Üyelik Sayfasına Giriş Yaparak, Adınızı ve Soyadınızı Doğru Bir Şekilde Girmeniz Gerekmektedir. Kullanıcı Adınız Aynı Zamanda Kanal Adı da Olacağı İçin Youtube’daki Kanal İsminizi Girebilirsiniz. İlerleyen Adımlarda Adınızı ve Soy Adınızı Değiştirebilir veya Düzenleyebilirsiniz Ancak Kullanıcı Adınızı (Kanal Adı) Değiştiremezsiniz.

İçerik Oluşturma ve Video Ekleme:

Üyeliğinizin Ardından Profil Sayfanıza Yönlendirileceksiniz. Bu Kısımda Profil Düzenleme İşlemleri de Yapabilirsiniz. Video Ekleme İşlemine Başlamak İçin, Sağ Menüden Video Ekle Butonuna Basın. Yayınlamak İstediğiniz Video Linkini İlgili Alana Yapıştırın. “Bilgiler Başarılı Bir Şekilde Çekildi” Şeklinde Bir Uyarı Alacaksınız Devam Et Butonuna Bastıktan Sonra Videonuza Ait Tüm Bilgiler İlgili Alanlara Eklenmiş Olduğunu Göreceksiniz. Burada Değiştirmek İstediğiniz Kısımları Değiştirebileceğiniz Gibi Eklemek İstediğiniz Yazılarıda Ekleyebilirsiniz. Kategori Belirlemeyi Unutmayın ve Son Olarak Açıklama Kısmını Düzenleyin, Bu Kısımda Videonun İçeriğini Özgün Bir Şekilde Yazabilirsiniz Ayrıca Videonuzun Youtube Linkini ve Kanal Linkinizi Mutlaka Belirtin. Son İşlem Ekle Butonuna Basarak Videonuzu Sisteme Ekleyip Bir Editör Tarafından Onaylanmasını Bekleyin.

Her Kullanıcının Günde Sadece 3 Adet Videosu Yayınlanmaktadır.

Video Eklemeden Önce Örnek Bir Video’ya Göz Atmanızda Fayda Var.
Örnek Video : http://www.ytwho.com/survivor-2017-unluler-tanitimi/

Aynı Zamanda Kendi Üyeliğinizle Video Eklemeden Önce Demo Hesapla Giriş Yapıp İncelemelerde’de Bulunabilirsiniz. Demo Hesabı İçin İletişim Sayfamızdan Demo Hesap Bilgilerini Talep Edebilirsiniz.

Abone, İzlenme ve Gelir Artışı:

www.ytwho.com Sitesine Eklediğiniz İçeriklerin Olabildiğince Güncel ve Özgün Olmasına Dikkat Edin, Tüm Alanları Yukarıda Belirtilen Kurallar Çerçevesinde Düzenli Bir Şekilde Düzenlerseniz İçerikleriniz Google Arama Motorunda Üst Sıralarda Gösterime Girecektir Ziyaretçi ve İzlenme Oranı Artacaktır.

Diğer Uygulamalar ve Hizmetler:

Profilinizden “Video Yönetimi” Sayfasına Girerek Onaylanan ve Onaylanmayan Videolarınızı Görebilirsiniz, “Favorilerim” Kısmından Beğendiğiniz ve Favorilerinize Eklediğiniz Videoları Görebilir Ekleme ve Çıakrtma Yapabilirsiniz, “Videolarım” Kısmından Yayınlanmış Videolarınızı ve Kanalınızı Görüntüleyebilirsiniz. Video İzlerken İzlediğiniz Videolara Yorum Yapabilirsiniz, Beğenebilirsiniz, Favorilerinize Ekleyebilirsiniz, Dar veya Geniş Ekranda Video İzleyebilirsiniz, Sosyal Medyada Paylaşabilirsiniz.

Kanal ve Video Tanıtımı:

Web Sitemizin Blog Kısmından Tekil Video Tanıtımı veya Kanal Tanıtımı Yapabilirsiniz Kanal ve Video Tanıtımı İçin İletişim Sayfamızdan Bizimle İletişime Geçebilirsiniz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorum Yap

Bu konuya henüz bir yorum yapılmadı.